Kupon na czwartek 12.10.

Mimo słabej oferty piłkarskiej u bukmacherów, prezentujemy czwartkowy kupon. Zawarliśmy w nim jeden mecz z NFL oraz dwa spotkania piłkarskie: z fińskiej Ekstraklasy oraz drugiej La Liga.

Łączny kurs kupony na dziś to 3.45.

Kupon zagramy w Unibecie. Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A co w kuponie?

Stawiamy, że Eagles jeśli w ogóle przegrają z Panther to na pewno nie różnicą 6.5 punkta. Zapowiada się wyrównany mecz w Thursday Night Football – zatem różnica punktowa na pewno nie będzie wielka.

Dodajemy do tego zwycięstwo Kuopio w Finlandii oraz wygraną Osasuny na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB