Kupon na czwartek 14.09.

Kupon bukmacherski na czwartek, 14.09., do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs wynosi 4.13. Wszystkie spotkania w kuponie są z Ligi Europy.

Dzisiejszy kupon najlepiej zagrać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A w kuponie?

Stawiamy, że Atalanta zdobędzie przynajmniej 4.5 rzuty rożne w spotkaniu z Evertonem. Jak pisaliśmy w analizie do typów na rzuty rożne, średnia kornerów ekipy z Bergamo to aż 7 na mecz. Liczymy, że dziś wypełnią normę.

Kornery postawimy również w meczu Apollonu z Lyonem. Tym razem typujemy, że więcej razy z narożnika boiska będą piłkę wbijali goście z Lyonu.

Kupon wieńczymy wygraną Milanu w Wiedniu różnicą więcej niż jednej bramki. W przypadku wygranej tylko jednym golem otrzymamy zwrot w tym typie. Liczymy jednak, że Milan wykorzysta dziury w obronie Austrii.

Komentarze

Komentarze