Kupon na czwartek 2.11.

Udanie rozpoczęliśmy miesiąc, bo Kupon na środę wszedł jak w masło. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy i prezentujemy Kupon na czwartek 2. dzień listopada.

Na dziś przygotowaliśmy Kupon, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs wynosi 3.66.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A w dzisiejszym kuponie stawiamy na wygraną Arsenalu, którzy w Lidze Europy radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Dziś na własnym obiekcie podejmą Crveną Zvezdę, z którą dwa tygodnie temu wygrali na wyjeździe. Wierzymy, że Kanonierzy dziś wygrają i zapewnią sobie awans do fazy pucharowej.

Na drugiej pozycji daliśmy over 2.5 gola w meczu Lyonu z Evertonem. Lyon jest w gazie i otrzymuje na tacy zespół tak rozbity, że powinni im zapakować trzy gole.

Kupon zamykamy wygraną Partizanu ze Skenderbeu. Dwa tygodnie temu padł bezbramkowy remis, ale w Belgradzie mało kto wygrywa. Stawiamy na gospodarzy, którzy przynajmniej na papierze są mocniejsi.

 

 

Komentarze

Komentarze