Kupon na czwartek 20.04

Kupon bukmacherski z typami na czwartek – to już kolejna pozycja w ramach naszych typów na każdy dzień.

Dziś dodaliśmy do naszego kuponu dwa Pewniaki, jeden Over oraz jeden Over rzutów rożnych. Jeśli znów poślizgniemy się na kornerach, to obiecujemy więcej nie brać ich do kuponu.

Wczoraj niestety zabrakło dwóch rzutów rożnych w meczu Monaco z Borussią i dziś bylibyśmy na plus. A tak musimy sięgnąć do portfela po kolejny banknot i zagrać poniższy kupon. Jeśli się uda – na co bardzo liczymy – to odrobimy straty, a później …już będzie z górki.;-)

Powodzenia!

PS. Jeśli nie widzisz kuponu, wyłącz add-blocka.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB