Kupon na czwartek 4.01.

Kupon bukmacherski na czwartek 4. dzień stycznia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.93. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zagramy na powyżej 2.5 gola w derbach Londynu. Pojedynki Tottenhamu z West Hamem, w których Koguty są gospodarzem zawsze obfitują w wiele bramek. Liczymy, że seria 7 meczów z overem 2.5 zostanie dziś przedłużona.

Na więcej niż dwa gole liczymy również w starciu Celty Vigo z Barceloną. Tutaj również statystyka podpowiada nam, że możemy spodziewać się wielu bramek. Mimo iż Barcelona najpewniej zagra zmiennikami, to jednak nie zamyka im drogi do strzelania goli.

Kupon wieńczymy typem na powyżej 8.5 rożnych w meczu Numancii z Realem Madryt. Królewscy są maszynką do nabijania kornerów i liczymy, że nawet w nieco zmienionym składzie ich ofensywny styl gry pozwoli pokryć linię 8.5 rożnych.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze