Kupon na czwartek 9.11.

Kupon bukmacherski na czwartek 9. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.56.

Na pierwszej pozycji stawiamy na młodych Niemców, którzy grają dziś na wyjeździe z Azerami. Różnica umiejętności między obiema drużynami wręcz gigantyczna, więc stawiamy, że Niemcy wygrają trzema lub więcej bramkami. Nie będzie to dla nich trudne zadanie.

Pozostaniemy jeszcze przy młodzieżówkach i w drugim typie na kuponie postawimy na młodych Hiszpanów i liczymy, że w pierwszym, domowym meczu eliminacji wygrają przynajmniej dwoma bramkami.

Na ostatniej pozycji w kuponie damy NBA. Stawiamy, że Sixers wygrają dziś w Sacramento i pokryją handicap -1.5. Do składu 76ers wraca dziś Joel Embiid, a to ogromne wzmocnienie. Bez niego Sixers wygrali wczoraj w SLC z Utah Jazz, to z nim w składzie powinni odprawić z kwitkiem Kings.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze