Kupon na niedzielę 12.11.

Kupon bukmacherski na niedzielę 12. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.95.

Dziś kupon dnia prosto z USA.

Stawiamy na szóste z rzędu domowe zwycięstwo Tłoków z Detroit. Jesteśmy przekonani, że nawet wczesna pora rozpoczęcie tego spotkania nie będzie miała wpływu na formę gospodarzy. U siebie są naprawdę mocni!

Dwa pozostałe typy pochodzą z NFL. Stawiamy, że Steelers pokonają minimum 9 punktami słabych Colts, którzy nie mają podstawowego quarterbacka. Do tego ofensywa ekipy z Pittsburgha rozkręca się z meczu na mecz i dziś powinna eksplodować.

W drugim meczu stawiamy na Lions, że pokonają najsłabszą drużynę ligi, dziewięcioma lub więcej punktami. Cleveland w NFL jest pośmiewiskiem i zwłaszcza na wyjazdach prezentują się okropnie.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB