Kupon na niedzielę 13.08.

Kupon bukmacherski na niedzielę 13.08., do którego wybraliśmy dziś trzy mecze. Omijamy szerokim łukiem Anglię i Superpuchary w Hiszpanii i Włoszech. Szukamy szczęście w innych rozgrywkach.

Pierwszą pozycję w kuponie dajemy Krasnodarowi, który dziś naszym zdaniem pokona Perm. Dodajemy do tego powyżej 2.5 gola w meczu na szczycie w Danii miedzy Midtjylland, a Nordsjaelland.

Kupon wieńczymy prognozą, że Dundalk wygra w Pucharze Irlandii z Derry City.

Łączy kurs kuponu na dziś to równe 4.00. Najlepsze kursy i handicapy azjatyckie są w 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB