Kupon na niedzielę 18.06.

Kupon bukmacherski na niedzielę 18. czerwca, na który dziś składają się cztery typy z czterech różnych dyscyplin. Łączny kurs kuponu wynosi 5.51 więc jeśli wejdzie trochę się wzbogacimy.

Pierwszą pozycją jest koszykarska walka o prymat we Francji. Uważamy, że trzeci mecz w serii (1:1), wygrają gospodarze, czyli Boulazac. Drugą pozycję w kuponie daliśmy FC Astanie, który ma za zadanie pokonać na wyjeździe Aktobe, które jest ostatnie w tabeli.

Na trzeciej pozycji umieściliśmy Ligę Światową, w której dziś Francja według nas pokona Belgię. Kupon uzupełnia mecz z MLB, w którym bejsboliści Colorado Rockies bez problemów pokonają San Francisco Giants.

Grajcie i trzymajcie kciuki!

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB