Kupon na niedzielę 5.11.

Kupon bukmacherski na niedzielę 5. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 4.01.

Postawimy na rożne w meczu Anderlechtu z Club Brugge. W meczach między tymi zespołami zawsze jest wiele kornerów, a nam dziś wystarczy tylko 10.

Liczymy też na efektowne zwycięstwo Juventusu z beniaminkiem. Każdy inny wynik niż wysokie (przynajmniej trzybramkowe) zwycięstwo Starej Damy uznamy za sensację.

Kupon wieńczymy wygraną Partizana Belgrad dwoma bramkami. Zadanie jak najbardziej do wykonania, dla tak dobrej ekipy jak goście. W przypadku jedno bramkowej wygranej, mecz rozliczony będzie po kursie 1.0.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB