Kupon na niedzielę 8.10.

Kupon bukmacherski na nieddielę 8.10., do którego dodaliśmy trzy mecze. Wszystkie pochodzą z eliminacji do rosyjskiego mundialu. Powodzenia!

Kurs kuponu na czwartek wynosi 3.70. Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Kupon zagramy u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A co w kuponie na niedzielę?

Stawiamy na wysokie, przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Danii z Rumunią. Motywację Duńczyków znamy i  nie musimy martwić się o wynik. Pamiętamy, co gospodarze zrobili Polakom na swoim terenie.

Dodajemy do tego zwycięstwo Polski. Liczymy, że koło godziny 19:45 będziemy świętować awans na rosyjski mundial.

Kupon wieńczymy typem na wysokie zwycięstwo Niemców. Takich rywali jak Azerowie, Niemcy niszczą u siebie i liczymy, że pokryją dziś nie tak wysoki handicap -2.5.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB