Kupon na piątek 1.12.

Kupon bukmacherski na piątek 1. dzień grudnia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zagramy dziś na powyżej 9.5 rożnych w wielkim hicie portugalskiej ekstraklasy. Zawsze w meczach tych ekip pada wiele kornerów, więc liczymy, że tradycji stanie się zadość.

Zagramy też na wygraną Nijmegen, który jest liderem zaplecza holenderskiej ekstraklasy i traktujemy ten mecz jako pewniak.

Kupon wieńczymy typem na wygraną CSKA Moskwa z Tosno więcej niż dwoma bramkami. Zagramy jednak handicap azjatycki -1 i jeśli ekipa ze stolicy Rosji wygra tylko jedną bramką, mecz zostanie rozliczony po kursie 1.0.

A jeszcze jedno! Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB