Kupon na piątek 10.11.

Kupon bukmacherski na piątek 10. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.85.

Stawiamy na młodych Polaków, prowadzonych przez trenera Czesława Michniewicza, że pokonają na wyjeździe Wyspy Owcze i pokryją handicap -1.5. Liczmy, że biało-czerwoni udowodnią, że są lepszą drużyną i wygrają minumum dwoma bramkami.

Tego samego oczekujemy od młodzieżowców ze Szkocji, którzy bijąc się o awans, nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Do tego Łotysze grają katastrofalnie na wyjazdach.

Kupon zamkniemy typem na Pistons w NBA. Liczymy, że Detroit pokona słabą Atlantę różnicą trzech lub więcej punktów. Tłoki są w formie i zwłaszcza u siebie są trudną drużyną do pokonania. Cztery z rzędu zwycięstwa na własnym parkiecie, mówią same za siebie.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB