Kupon na piątek 12.01.

Kupon bukmacherski na piątek 12. dzień stycznia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.94. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pierwszą  i ostatnią pozycję kuponu dnia oddajemy holenderskiej Eerste Divisie. Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczach Jong PSV – Helmond oraz Jong Utrecht – Dordrecht. Liczymy, że przerwa świąteczna w rozgrywkach nie wpłynęła negatywnie na skuteczność tych czterech drużyn. Wszystkie są bardzo overowe i stawiamy, że w każdym z tych spotkań padną więcej niż dwie bramki.

Kupon uzupełniamy typem na powyżej 9.5 rzutów rożnych w derbowym pojedynku Sheffield. W ostatnim spotkaniu między tymi ekipami padło aż 16 kornerów. My dziś oczekujemy przynajmniej 10 rzutów rożnych i nie powinno być problemu z wejściem tego typu.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze