Kupon na piątek 14.07.

Kupon bukmacherski na 14. dzień lipca, czyli w rocznicę Bitwy pod Grunwaldem. Toczymy przecież nieustanną walkę z bukmacherami i w dzień chwały liczymy, na zwycięstwo.

Polecamy zagrać kupon w LVBET. To jedyny warty uwagi bukmacher, który posiada w swojej ofercie wiele rynków, których nie ma konkurencja. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto.

Stawiamy na zatem na Celtic Glasgow z handicapem -1.5. Do tego dokładamy powyżej 1.5 gola w starciu Finn Harps z Bohemians. Liczymy także na wygraną rezerw Bayernu Monachium z rezerwami Ingolstadt.

Dodajemy do tego trzy mecze z siatkarskiej World Grand Prix. Holenderki -1.5 seta, Niemki -2.5 seta oraz Korea Południowa -2.5 seta.

Całość daje nam kurs: 7.91.

Uwaga. Typy dostępne w LVBET Załóż konto w LVBET klikając TUTAJ, bo naprawdę mają świetną ofertę!

970x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB