Kupon na piątek 25.08.

Kupon bukmacherski na piątek 25.08., do którego wybraliśmy trzy mecze. Łączny kurs dziś wynosi 3.84. Zapraszamy i życzymy powodzenia, którego niech przełoży się na Wasze portfele.

Hej, a właśnie, jeśli chodzi o Twoją kasę. Łączny kurs kuponu na dziś to  3.94. Pamiętaj, że najlepsze kursy i handicapy azjatyckie są w 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A oto co w kuponie na dziś.

Stawiamy na pierwszym miejscu na powyżej 2.5 goli w meczu 2. ligi holenderskiej między Go Ahead Eagles a NEC Nijmegen. To raczej formalność, prawda? Tutaj trzy bramki padną w pierwszej połowie. No może dwie, a reszta w drugiej części meczu.

Tyle samo bramek chcemy widzieć w potyczce w Niemczech, w lidze regionalnej. Rezerwy Augsburga z rezerwami Bayernu? Oczywiście liczymy na sporo bramek.

Kupon zamykamy w Rumunii. Starcie CSU Krajowa – Gaz Metan ma jednego faworyta i są nim gospodarze. Dlaczego? Goście grają dramatycznie słabo na wyjazdach. Pewna „jedynka”.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB