Kupon na piątek 3.11.

Kupon bukmacherski na piątek 3. dzień listopada, do którego dodaliśmy cztery mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 5.59.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Stawiamy najpierw na ponad 9.5 rożnych meczu Wolves z Fulham. W ich ostatnim pojedynki padło aż 16 rożnych, więc widać, że potencjał do kornerów obie ekipy mają wielki. Nam przyda się dziś tylko 10 i na tyle liczymy.

Na drugim miejscu stawiamy na over 2.5 bramek w meczu Almere z rezerwami Alkmaar. Obie drużyny notują średnią powyżej 3.3 bramek na mecz, więc pokrycie overu 2.5 nie powinno stanowić tutaj żadnego problemu.

Stawiamy również na TSV 1860, którzy ostatnio nas zawiedli. Dziś mają ułatwione zadanie, bo grają z bardzo słabą ekipą i jak na lidera przystało, powinni to wykorzystać i zgarnąć trzy punkty.

Kupon zamykamy typem z Singla na dziś. Stawiamy, że Midtjylland wygra dziś z Helsingorem przynajmniej dwoma bramkami. Typ jak najbardziej prawdopodobny.

Powodzenia!

 

 

Komentarze

Komentarze