Kupon na piątek 5.05.

Kupon bukmacherski z typami na piątek 5.05. Do kuponu dodajemy typy, które publikowane są na dany dzień w serwisie tylkopilka.pl.

Wczoraj odpuściliśmy, bo oferta była słaba, więc w takich okolicznościach radzimy i Wam odpuścić, bo nie ma nic gorszego niż granie na siłę.

Na dziś przygotowaliśmy kuponik z trzema pewniakami, jednym overem bramkowym i jednym overem z rzutami rożnymi. Późnym wieczorem przekonamy się, czy jest to kupon, którzy przyniesie nam zysk, ale spodziewamy się, że znów zaliczymy plusik.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB