Kupon na piątek 8.09.

Kupon bukmacherski na piątek 8. dzień września, do którego dodaliśmy trzy mecze ze świetnymi typami. Łączny kurs kuponu wynosi 3.69.

Wreszcie wracają poważne ligi do grania i jest z czego wybierać. Jednak aby sensownie grać, potrzebujesz naprawdę dobrego bukmachera. Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A co w kuponie?

Liczymy na sporo bramek w meczu FAC Wien z Innsbruckiem. Gospodarze to maszynka do tracenia goli – 24 bramki w plecy w ośmiu kolejkach. Z drugiej strony ekipa, która strzeliła 13 bramek i straciła 11. Zapowiada się festiwal strzelecki, choć nam wystarczą trzy gole, które mogą wpaść nawet do przerwy.

Na drugiej pozycji stawiamy na dwubramkową wygraną Benfiki, która u siebie nie ma litości dla słabeuszu. Liczymy, że tradycji stanie się zadość i ekipa z Lizbony rozgromi Portimonense.

Kupon wieńczymy overem w meczu Parnu JK Vaprus – Tulevik. Gospodarze stracili w tym sezonie 111 bramek! W 27 kolejkach! Daje to ponad 4 gole na mecz! Naszym zdaniem to pewniak i ponad 2.5 goli może tutaj paść w pierwszych 30 minutach. My jednak stawiamy na over 2.5 gola w całym meczu.

Powodzenia!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB