Kupon na poniedziałek 17.04.

Zaczniemy dziś nową serię na tylkopilka.pl. Będzie ona polegała na tym, że z wybraych typów, które publikujemy w serwisie ułożymy kupon i zagramy płaską stawką za 100 zł.

W niedalekiej przyszłości, chcielibyśmy Was zaangażować do wybierania meczów do kuponu. Pewnie zrobimy to na naszej grupie na Facebooku.

Kursy bierzemy z Unibetu, bo to sensowny bukmacher, który przejął po Bet365 i dobre kursy i dobrą ofertę z handicapami. Zatem jeśli chcesz grać z nami, załóż konto w Unibecie, klikając TUTAJ.

Oto pierwszy kupon na dziś, z przyjemnym AKO 9.86. Przypominamy, że kupon złożony jest wyłącznie z typów, które są publikowane na tylkopilka.pl.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB