Kupon na poniedziałek 4.09.

Kupon bukmacherski na poniedziałek 4.09, do którego dodaliśmy trzy mecze. Łączny kurs przekroczył 5.00, ale uważamy, że warto go zagrać.

Wiecie, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A co w kuponie?

Stawiamy, że Chorwacja pokona Czarnogórę na Eurobaskecie minimum trzema punktami. Dodaliśmy do tego poniżej 3.5 goli w meczu Szkocji z Maltą, która na wyjazdach gra ultradefensywnie. Kupon wieńczymy zwycięstwem Słowenii z Litwą i pokryciem handicapu -1.58.

Powodzenia!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB