Kupon na poniedziałek 4.12.

Kupon bukmacherski na poniedziałek 4. dzień grudnia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 2.95. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w dwóch meczach młodzieżowych drużyn do lat 23. Wszystkie cztery są bardzo overowe, więc liczymy, że te dwa typy pewnie wejdą.

Trzecim meczem na kuponie jest wygrana Midtjylland z Odense. Gospodarze nie mogą u siebie tracić punktów, jeśli chcą dogonić lidera. Do tego dodajmy, że na 9 meczów u siebie wygrali aż osiem. Stawiamy na jedynkę.

A jeszcze jedno! Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB