Kupon na poniedziałek 6.11.

Kupon bukmacherski na poniedziałek 6. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.68.

Zagramy na Detroit Lions, którzy zagrają z Green Bay. Packers bez Aarona Rodgersa (kontuzja obojczyka), więc nie dajemy im żadnych szans, z młodą, głodną sukcesu drużyną Lwów.

Postawimy też na Celtics, którzy grają w Atlancie.  Dla Hawks to back to back, bo dziś w nocy zepsuli nam kupon NBA, wygrywając z Cavaliers.

Trzecią pozycją na kuponie jest over 2.5 w meczu zespołów do lat 23 w Anglii, między Boltonem a Hull.

 

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB