Kupon na poniedziałek 9.10.

Kupon bukmacherski na poniedziałek 9.10., do którego dodaliśmy trzy mecze. Dwa pochodzą z eliminacji do rosyjskiego mundialu a jedno z NFL. Powodzenia!

Kurs kuponu na czwartek wynosi 3.31. Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Kupon zagramy u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A co w kuponie na poniedziałek?

Stawiamy na wygraną Vikings z Bears w NFL, która meczem w Monday Night Football zakończy dziś w nocy zmagania w piątej serii spotkań.

Dodajemy do tego zwycięstwo Hiszpanii z Izraelem z handicapem azjatyckim -1. W przypadku tylko jednobramkowego zwycięstwa otrzymamy zwrot.

Kupon wieńczymy typem na przekonywujące zwycięstwo Serbii z Gruzją. Wystarczy nam 2:0 lub inne, które pokryje handicap -1.5.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB