Kupon na sobotę 12.08.

Kupon bukmacherski na sobotę 12.08. Na dziś przygotowaliśmy trzy mecze w kuponie, które dały nam AKO 4.17. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy dziś na wygraną Crystal Palace z beniaminkiem Huddersfield. Christian Benteke powinien załatwić sprawę wygranej gospodarzy.

Dodajemy do tego wygraną Kopenhagi oraz domowe zwycięstwo Glasgow Rangers.

Kupon dziś zagramy w LVBET, który daje nowym graczom 1000 zł (tak – tysiaka) jako bonus startowy. Musisz skorzystać z tej okazji. Aby mieć szansę na tysiaka musisz kliknąć TUTAJ, aby założyć konto w LVBET. To czołowy polski buk, którego zaletą są handicapy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB