Kupon na sobotę 2.09.

Kupon bukmacherski na piątek, drugi dzień września, do którego dodaliśmy cztery mecze. Kurs kuponu wynosi zaledwie 3.73, ale uważamy, że jest bardzo prawdopodobny.  Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Kupon zagraj dziś w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Stawiamy dziś na Serbię w meczu z Mołdawią i dajemy tu handicap azjatycki -2. W przypadku tylko dwubramkowej wygranej otrzymamy zwrot. Jednak wierzymy, że różnica bramek będzie większa i typ wejdzie.

Liczymy także na wygraną Irlandii w Gruzji. Raczej pewniak – dlatego daliśmy ten typ do Singla dnia.

Kupon wieńczymy na Eurobaskecie. Po pierwszej kolejce Litwa ma na koncie porażkę, ale dziś musi wygrać. Stawiamy na wygraną naszych sąsiadów z Izraelem.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB