Kupon na sobotę 29.04.

Kupon bukmacherski na sobotę 29.04. złożony wyłącznie z typów, które publikujemy w serwisie tylkopilka.pl. Wybieramy po kilka pozycji i ładujemy do kuponu.

Wczoraj cholerny Graafschap… Zawiódł na pełnej linii. Jak można nie wygrać meczu z Achilles 29, najgorszą drużyną w lidze???!!! Jeszcze raz przekonujemy się, że pewniaków nie ma.

Mówi się trudno i jedziemy dalej. Na dziś przygotowaliśmy bardzo fajny kuponik, że przyjemnym AKO i co ważniejsze, bardzo prawdopodobny.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB