Kupon na sobotę 4.11.

Kupon bukmacherski na sobotę 4. dzień listopada, do którego dodaliśmy cztery mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 4.46.

Zagramy, że PSG z wyjazdu wróci ze zwycięstwem i pokryje handicap azjatycki -1.5. Uważamy, że ten typ jest warty zagrania, bo paryżanie takich rywali jak beniaminek pożerają i odprawiają z bagażem wielu bramek.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Stawiamy także, na naszą ulubioną drużynę, czyli Paderborn, który po porażce w Jenie wróci dziś na zwycięskie tory.

Na koniec zagramy na Molde, które musi dziś wygrać, aby obronić pozycję wicelidera.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB