Kupon na sobotę 9.09.

Kupon bukmacherski na sobotę, dziewiąty dzień września, czyli imieniny miesiąca. Do kuponu dodaliśmy cztery mecze, a łączny kurs wynosi 5.38.  Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Hej, a właśnie, jeśli chodzi o Twoją kasę, to pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A co w kuponie?

Stawiamy na wysokie – przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Juventusu z Chievo. Zadanie niezbyt trudne dla Starej Damy, która jest w gazie od początku sezonu.

W jeszcze większym gazie jest Real Madryt, dlatego stawiamy, że Królewscy rozgromią dziś Levante (Uwaga mecz o godz. 13:00).

Kupon wieńczymy pewniakiem – czyli wygraną Wolves z Millwall.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB