Kupon na środę 1.11.

Kupon bukmacherski na środę pierwszy dzień listopada. Zawarliśmy w nim trzy typy, które dały dam łączny kurs 3.49. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

A co w kuponie na środę?

Stawiamy na sporo rzutów rożnych w meczu Ligi Mistrzów, między Tottenhamem a Realem Madryt. Zapowiada się wielkie widowisko, więc pokrycie linii 10.5 przez tak ofensywne drużyny, nie powinno być problemem.

Dodajemy do tego typ na powyżej 2.5 gola w starciu mocno overowych ekip, czyli Napoli i Manchesteru City. Tutaj można naprawdę spodziewać się wielu goli.

Kupon wieńczymy typem na zwycięstwo Clippers z Maverick w NBA i pokrycie handicapu -7. Drużyna z LA powinna sobie porazić, bo Dallas to dziś zaledwie ligowy słabeusz.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB