Kupon na środę 19.04.

Kupon bukmacherski na środę, w którym próbujemy ograć buka, składając kupon z typów, które prezentujemy w naszym serwisie.

Wczoraj niestety… co tu dużo pisać… Nie udało się. Zabrakło rożnych w Leicester – Atletico no i Bolton rozczarował oraz Celtics nagle oduczyli się wygrywać. Jak pech to pech. Jednak nie zarażamy się, mamy jeszcze kilka „setek” w kieszeni, więc gramy dalej.

Oto kupon na środę. Zawarliśmy w nim zaledwie cztery pozycje, aby zminimalizować ryzyko. AKO 4.45 może nie jest zbyt wysokie, ale przy ewentualnej wygranej pozwoli nam odrobić straty.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Jeszcze jedna ważna rzecz. Nie widzisz kuponu? Wyłącz add-blocka;)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB