Kupon na środę 22.11.

Kupon bukmacherski na środę 22. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.53. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Po pierwsze stawiamy na Wilków, którzy na 9 spotkań i siebie wygrali aż 6 razy. Nie sądzimy, żeby Leeds mogło wywieźć z trudnego wyjazdu choćby punkt.

Po drugie liczymy na dwubramkową wygraną juniorów Celticu z Olympiakosem w Młodzieżowej Lidze UEFA. Goście z Grecji to najgorsza ekipa tej grupy i Sporting powinien wygrać i pokryć ten handicap.

Po trzecie liczymy na powyżej 2.5 gola w tych samych rozgrywkach w starciu PSG z Celtikiem.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB