Kupon na środę 6.09.

Kupon bukmacherski na środę, 6.09., do którego dodaliśmy trzy mecze. Kurs kuponu wynosi zaledwie 3.78, ale uważamy, że warto go zagrać.  Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

A propos wygranych? Odebrałeś już z LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

A co dziś w Kuponie dnia?

Najlepiej to byśmy odpuścili dziś kupon dnia z uwagi na naprawdę słabą ofertę piłkarską. Jednak nie poddamy się i zagramy. Uważamy, że Samara wygra dziś w 1. lidzie rosyjskiej. Stawiamy konsekwentnie na Italię na koszykarskich ME oraz w tej samej imprezie na Litwę. Zobaczymy co z tego będzie.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB