Kupon na środę 8.11.

Kupon bukmacherski na środę 8. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.82.

Stawiamy dziś na wysokie zwycięstwo młodzieżowców z Chorwacji nad równieśnikami z San Marino i pokrycie handicapu -3.5. Różnica jakościowa między tymi drużynami jest tak wielka, że sądzimy, że ten typ ma szansę na powodzenie.

Do tego dodajemy typ na powyżej 2.5 gola w meczu Bristol Rovers ze Swindon Town. Gospodarze mają średnią w lidze 3.3 gola na mecz, więc sądzimy, że dziś nie wcisną hamulca, tylko sobie postrzelają w starciu ze słabszą ekipą.

Na koniec przyczepimy się NBA. Stawiamy, że będący w formie Pistons (dwie wygrane z rzędu), przed własną publicznością poradzą sobie z Pacers.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB