Kupon na wtorek 10.10.

Kupon bukmacherski na wtorek 10.10, czyli w imieniny miesiąca, do którego dodaliśmy trzy mecze. Dwa pochodzą z eliminacji do rosyjskiego mundialu a jedno z eliminacji do młodzieżowego Euro. Powodzenia!

Kurs kuponu na czwartek wynosi 3.30. Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Kupon zagramy u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A co w kuponie na wtorek?

Wierzymy, że Belgowie dziś będą fetowali awans na mundial w doskonałym stylu. Liczymy na wysokie zwycięstwo, które pokryje handicap -2.5.

Dodajemy do tego wygraną Łotwy z Andorą. To raczej pewniak, bo Andora to przecież amatorzy.

Kupon wieńczymy prognozą na wygraną młodych Niemców w Norwegii z handicapem azjatyckim -1. W przypadku tylko jednobramkowej wygranej mistrzów Europy, otrzymamy zwrot.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB