Kupon na wtorek 12.09.

Kupon bukmacherski na wtorek, 12.09., do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs wynosi 4.25. Wybraliśmy dziś po jednym meczu z Ligi Mistrzów, rozgrywek w Finlandii oraz Estonii.

Dzisiejszy kupon najlepiej zagrać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A w kuponie?

Stawiamy, że Qarabag przegra dziś z Chelsea w Lidzie Mistrzów więcej niż dwoma bramkami. The Blues są w gazie – trzy wygrane mecze z rzędu w Premier League mówią same za siebie. Nie obawiamy się o ten typ.

Dodajemy do tego ten sam typ, czyli handicap azjatycki -1.5 w meczu HJK Helsinki z HIFK. Też powinno to wejść na luzie bo różnica w tabeli oraz historia pojedynków podpowiadają zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.

Na koniec kuponu dodaliśmy typ na powyżej 3.5 gola w meczu Narva – Parnu JK Vaprus w Estonii. Owszem ostatnio nie postrzelali, ale dziś zapowiada się sporo bramek, bo Parnu nie umie grać na wyjazdach.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB