Kupon na wtorek 14.11.

Kupon bukmacherski na wtorek 14. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 4.23 i jest ryzykowny. Jednak kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Liczymy dziś na powyżej 4.5 gola w meczu reprezentacji do lat 19, między Gibraltarem a Rumunią. Gospodarze są dostarczycielem punktów i bramek, więc o ten typ jesteśmy spokojni.

O drugi typ również jesteśmy w miarę spokojni, bo Celtics powinni pokonać Nets, nawet w ich własnej hali na Brooklynie. Powinno wejść, bo ekipa z Bostonu jest w gazie.

Mniej spokojni, ba – nawet lekko zaniepokojeni jesteśmy ostatnim typem na kuponie. Jest to spotkanie z 1. ligi duńskiej, w której lider gra ze średniakiem. Podejrzany jest ten kurs na wygraną Vejle, ale uważamy, że warto zaryzykować. Owszem, wiemy, że Koge wygrało dwa ostatnie spotkania, ale ich rywalami były drużyny z końca tabeli. Widzimy wartość w tym typie, dlatego zagramy na gospodarzy.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB