Kupon na wtorek 5.09.

Kupon bukmacherski na wtorek, już piąty dzień września, do którego dodaliśmy trzy mecze. Kurs kuponu wynosi zaledwie 3.62, ale uważamy, że warto go zagrać.  Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

A propos wygranych? Odebrałeś już z LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

A co dziś w Kuponie dnia?

Stawiamy na wygraną Włochów z Izraelem, ale taką, która pokryje handicap azjatycki -1.5. (Handicapy azjatyckie – najlepsze w LVBET). Sądzimy, że Włosi mając nóż na gardle zagrają niczym Polacy wczoraj z Kazachami.

Dodaliśmy do kuponu jeden mecz z Eurobasketu. Uważamy, że Francja pokona Polskę – dodajmy jasno i wyraźnie: słabą Polskę – nawet, jeśli Polakom dodamy 12.5 pkt do końcowego wyniku. Różnica jakości koszykarskiej między tymi reprezentacjami to przepaść.

Na koniec stawiamy na powyżej 1.5 gola w meczu Turcji z Chorwacją. Tam będzie dziś gorąco, dużo emocji i pewnie kilka bramek. Nam wystarczą dwie!

Komentarze

Komentarze