Kupon na wtorek 5.09.

Kupon bukmacherski na wtorek, już piąty dzień września, do którego dodaliśmy trzy mecze. Kurs kuponu wynosi zaledwie 3.62, ale uważamy, że warto go zagrać.  Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

A propos wygranych? Odebrałeś już z LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

A co dziś w Kuponie dnia?

Stawiamy na wygraną Włochów z Izraelem, ale taką, która pokryje handicap azjatycki -1.5. (Handicapy azjatyckie – najlepsze w LVBET). Sądzimy, że Włosi mając nóż na gardle zagrają niczym Polacy wczoraj z Kazachami.

Dodaliśmy do kuponu jeden mecz z Eurobasketu. Uważamy, że Francja pokona Polskę – dodajmy jasno i wyraźnie: słabą Polskę – nawet, jeśli Polakom dodamy 12.5 pkt do końcowego wyniku. Różnica jakości koszykarskiej między tymi reprezentacjami to przepaść.

Na koniec stawiamy na powyżej 1.5 gola w meczu Turcji z Chorwacją. Tam będzie dziś gorąco, dużo emocji i pewnie kilka bramek. Nam wystarczą dwie!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB