La Coruna – Atletico Madryt typy na rzuty rożne

Gospodarze znajdują się tuż nad strefą spadkową, na własnym terenie radzą sobie lepiej niż w meczach wyjazdowych. Średnia rzutów rożnych zdobytych na własnym terenie wynosi aż 6.70 czyli prawie najwyższa w lidze.

Atletico zajmuje 4. miejsce w lidze i traci aż 10 punktów do lidera, a do 3. miejsca, które gwarantuje udział w LM bez eliminacji, traci 7 punktów, Uważam, że w tym meczu Altetico zacznie odrabiać straty do Sevilli. Średnia rzutów rożnych Atletico na mecz wynosi 5.42.

Dodajmy do tego znaną już formułkę, że w lidze hiszpańskiej rzuty rożne padają tak często, że warto pokusić się o ich granie również w tym spotkaniu.

La Coruna – Atletico Madrid, typ: La Coruna powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB