Las Palmas – Real Sociedad typy na rzuty rożne

Sociedad obecnie w lidze zajmuje 5. miejsce i nad Las Palmas ma przewagę 13 punktów, prezentując w ostatnich meczach przyzwoitą formę i dobrą dyspozycję. Myślę, że dzisiaj to goście częściej będą atakować bramkę rywala. Średnio na mecz Real zdobywa 5.57 rożnych.

Las Palmas to ligowy średniak, ale potrafiący wygrać z takimi drużynami jak choćby Atletico Madryt. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, ale stawiam, że w tym meczu to goście przejmą inicjatywę w i będą narzucali tempo gry, co powinno skutkować rzutami rożnymi, a o to nam w typ typie chodzi. Polecamy!

Las Palmas – Real Sociedad, typ: Real Sociedad powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB