Las Palmas – Villarreal typy na rzuty rożne

Gospodarze to średniak ligowy, który ma aż 43 strzelone bramki. Z drugiej strony sporo też ich traci, bo ich bramkarz aż 45 razy wyjmował piłkę z siatki. Las Palmas jak widać w ofensywie radzi sobie całkiem dobrze i myślę, że w tym spotkaniu, grając na własnym terenie stworzą sobie dużo sytuacji podbramkowych.

Villarreal zajmuje 5. miejsce w lidze, ale w meczach wyjazdowych mają najmniej straconych bramek w lidze.

Liczę na bardzo wyrównane spotkanie, dużo ciekawych sytuacji i gry ofensywnej. Polecam grać ten typ ponieważ w tej lidze rzuty rożne wpadają bardzo często.

Las Palmas – Villarreal, typ: powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB