Łatwy zarobek na końcówkę Ekstraklasy!

Dzisiejsza – ostatnia już – kolejka Lotto Ekstraklasy to chyba najłatwiejsza i najlepsza szansa na zarobek. To okazja na obrócenie bonusem 400 zł, który możecie dostać od bukmachera 1XBET.

Wystarczy, że postawicie dziś na dwie „jedynki”.

Pierwsza to mecz Legii z Lechią. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi, że Legia wypuści z rąk koronę mistrza Polski, na której już trzyma jedną rękę. Lechia gra źle na wyjazdach i nie ma szans w starciu z ekipą ze stolicy. Pewna „jedynka”.

Druga pozycja na kuponie, to wygrana Wisły Kraków z Termaliką. Niecieczanie są kompletnie rozbici, nad drużyną nie panuje już nawet trener, a zapowiadane w kadrze czystki już raczej nie zmotywują piłkarzy do większego wysiłku. Wisła po dobrym sezonie będzie chciała pożegnać się ze swoimi kibicami zwycięstwem i naszym zdaniem trzy punkty zostaną w Krakowie.

Te dwie „jedyneczki” dają łączny kurs 2.818, co pozwala nam skasować 281.80 zł.

Załóż zatem teraz konto klikając TUTAJ, odbierz swój bonus i zagraj takiego dubla, a około godziny 20:00, będziesz cieszył się z wygranej.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB