Lazio – AS Roma typy na rzuty rożne

Lazio jest w świetnej formie i zajmuje 5. miejsce w Serie A. Zdecydowanie lepiej im się gra na własnym terenie niż w delegacji. Średnio zdobywają 6.35 rożnych na mecz, co jest prawie najwyższą średnią w lidze!

Z drugiej strony Roma zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli, gra bardzo skuteczną, ofensywną piłkę. Ich średnia rzutów rożnych wynosi 6.58 na mecz.

Myślę, że dzisiaj warto pokusić się o granie w tym spotkaniu over rzutów rożnych, bo zapowiada się pasjonująca walka w zawsze atrakcyjnych derbach stolicy słonecznej Italii.

Lazio – AS Roma, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB