Lazio – Torino typy na rzuty rożne

Lazio w tym sezonie gra o wiele lepiej niż w poprzednim. Obecnie zajmuje piąte miejsce w Serie A, a w ofensywie radzą sobie bardzo dobrze. Prawie 50 strzelonych bramek musi robić wrażenie.

Torino zajmie 10. miejsce w lidze, ale również ich można pochwalić za skuteczność, ponieważ należą do drużyn, które mają na koncie najwięcej strzelonych bramek. Jednak Torino też dużo ich traci.

Myślę, że ten mecz i tak będzie należał do bardzo wyrównanego pojedynku. Polecam grać ten typ, ponieważ goście średnio na mecz w meczach wyjazdowych zdobywają przynajmniej 5.71 rożnych.

Lazio – Torino, typ: Torino powyżej 3.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB