Lech Poznań – Legia Warszawa typy na rzuty rożne

Zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz w naszej Ekstraklasie. Jak wiadomo obie ekipy walczą o mistrzostwo i obie są w dobrej formie. Warto przypomnieć, że Legia więcej ligowych punktów zdobyła w meczach wyjazdowych.

Myślę, że czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, w którym na pewno nie będzie brakowało sytuacji podbramkowych. Rzuty rożne w Ekstraklasie wpadają bardzo często i liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy ich sporo.

Lech – Legia, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB