Legia – Korona typy na rzuty rożne

Do końca rundy zasadniczej obie ekipy mają jeszcze dwa mecze do rozegrania. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którym zwycięstwo w tym spotkaniu da pierwszego miejsca w tabeli.

Dla drużyny z Kielc to „być albo nie być” w grupie mistrzowskiej, w której zrobiło się bardzo ciasno i do ostatniej kolejki będzie walka.

Ostatnio na Łazienkowskiej to Korona była góra, ale w dzisiejszym spotkaniu goście na pewno tak łatwo punktów nie oddadzą. W naszej Ekstraklasie rzuty rożne wpadają tak często, że warto dzisiaj pokusić się o ich granie w tym spotkaniu.

Legia – Korona, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB