Legia – Wisła typy na rzuty rożne

Legia traci aż 6 punktów do lidera Ekstraklasy, a dzisiaj podejmie Wisłę, która zaczęła grać naprawdę na dobrym poziomie. Gospodarze muszą wygrywać mecze na własnym terenie jeśli marzą o pierwszym miejscu i obronie tytułu.

Wisła słabiej radzi sobie w meczach wyjazdowych. Na obcych boiskach zdobyła zaledwie 8 punktów. Jednak uważam, że dzisiaj zagrają z Legia jak z równym z równym.

Polecam grać ten typ ponieważ w naszej ekstraklasie rzuty rożne wpadają tak często, że warto dzisiaj się pokusić o ich granie.

Legia – Wisła, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB