Leicester – Atletico Madryt typy na rzuty rożne

W pierwszym spotkaniu Atletico Madryt wygrało 1:0 i to po bramce z rzuty karnego. Lisy po zmianie trenera zaczęły regularnie wygrywać w lidze. Dla Leicester to bardzo ważny mecz w historii tego klubu, ponieważ mają bardzo dużą szansę na awans do półfinału Ligi Mistrzów.

W tym spotkaniu gospodarze od pierwszych minut będą musieli odrabiać straty, ale wystarczy im jedna bramka żeby doprowadzić do dogrywki. Myślę, że w tym meczu zobaczymy sporo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Leicester – Atletico Madryt, typ: Powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB