Liga Mistrzów: Atletico wygrało z Juventusem, Malmoe lepsze od Olympiakosu

W środowych meczach drugiej kolejki grupy A Ligi Mistrzów, Atletico Madryt pokonało u siebie Juventus FC 1:0. Bramkę dla gospodarzy strzelił Arda Turan. W drugim spotkaniu Malmoe niespodziewanie wygrało u siebie z Olympiakosem 2:0, a na murawie pojawił się Paweł Cibicki.

Juventus miał sporą przewagę w tym spotkaniu, ale nie potrafił przekuć swoich sytuacji na bramki. Posiadanie piłki było po stronie gości, ale to gospodarze byli groźniejsi pod bramką rywali. W pierwszej połowie Atletico oddało jeden celny strzał na bramkę, a w drugiej kilka dośrodkowań sprawiło kłopoty Starej Damie. W końcówce to bianconeri byli groźniejsi, ale Arda Turan potrafił znaleźć się w polu karnym i pokonał Gianluigiego Buffona.

W drugim spotkaniu uważany za faworyta Olympiakos przegrał na wyjeździe z Malmoe 0:2. W pierwszej połowie bramkę dla gospodarzy zdobył Rosenberg. Po zmianie stron w 75. minucie na murawie pojawił się Paweł Cibicki. Kilka chwil później Polak obsłużył podaniem Rosenberga, który po raz drugi pokonał Jimeneza.