Liga ukraińska: Dynamo udanie zakończyło mecz

Dynamo Kijów wygrało na wyjeździe 2:0 z Czernomoreciem Odessa w meczu trzeciej kolejki ligi ukraińskiej. Obie bramki dla stołecznego zespołu padły w końcowych fragmentach spotkania.

Gola na 1:0 dla gości strzelił Junior Moraes w 89. minucie spotkania. Cztery minuty później trafienie zaliczył Andrij Jarmołenko, któremu asystował Moraes. Łukasz Teodorczyk nie znalazł się w kadrze Dynama na to spotkanie. Polski napastnik wraca do zdrowia po złamaniu kości strzałkowej.

Dla kijowskiej drużyny było to trzecie zwycięstwo w lidze. Piłkarze Serhija Rebrowa mają na swoim koncie tyle samo punktów co prowadzący w tabeli, Szachtar Donieck.

Kolejnym rywalem Dynama będzie Dnipro Dniepropetrowsk. Spotkanie czwartej kolejki Premier Lihi odbędzie się 9 sierpnia.